Welke agenten zijn er in Bijlmer Oost?

Het wijkteam Bijlmermeer is onder meer actief in Bijlmer Oost. Onlangs zijn de wijkagenten in andere wijken ingedeeld. Ook zijn er vier nieuwe agenten toegevoegd aan het team. Hieronder het actuele overzicht van wijkagenten per wijk in Bijlmer Oost.

Wijk Wijkagent
Bijlmermuseumbuurt (Gooioord, Groeneveen, Grubbehoeve, Nieuw Grunder en Koningshoef) Francis Blommestijn, francis.blommestijn@politie.nl
E/G-buurt Dennis Marsman, dennis.marsman@politie.nl
Ganzenpoortbuurt (Ganzenpoort, Nieuw Gerenstein, Nieuw Geinwijk en Gulden Kruis) Monique Joldersma, monique.joldersma@politie.nl
Geerdinkhofbuurt (Gouden Leeuw, Groenhoven en Geerdinkhof) Els van Axel Dongen, els.van.axel.dongen@politie.nl
K-buurt (Kleiburg, Kruitberg en Kikkenstein) Frans van der Kroon, frans.van.der.kroon@politie.nl
Kleine K-buurt (Kempering, Kralenbeek, Kelbergen, Kortvoortbuurt en Gooise kant) William Chew, william.chew@politie.nl
Kantershofbuurt (Kantershof, Karspelhof, Kouwenoord en Klieverink) Vincent Warnaar, vincent.warnaar@politie.nl

Laat een reactie achter